У Львові комісія ТЕБ і НС прийняла низку нових рішень

0
855
У Львові комісія ТЕБ і НС прийняла низку нових рішень

У понеділок, 22 листопада міська комісія ТЕБ і НС прийняла низку уточнюючих рішень по роботі закладів громадського харчування та проведенню масових заходів.

Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, пише Кулемет.

Він повідомив, що попри часткову стабілізацію показників, все ж фіксується досить високий рівень захворюваності на ковід в місті.

“Так, станом на сьогодні у міських медичних закладах перебувають 693 особи, в реанімаційному відділенні – 56 осіб, на ШВЛ – 41 особа, померло за останню добу – 14 осіб
Саме тому місто продовжує перебувати у “червоній зоні”. Сьогодні комісія ТЕБ і НС прийняли ряд уточнюючих рішень”, – повідомив Андрій Москаленко.

Рішення стосуються закладів громадського харчування, де мають дотримуватися норми – не більше ніж 4 людини за столом та повною вакцинацією персоналу, а також масових заходів, на які продовжується заборона у випадку не вакцинованих відвідувачів чи організаторів.

За рішенням комісії зокрема:

– Заборонено проведення будь-яких масових подій. Окрім тих, де всі організатори і відвідувачі вакциновані. А також не більше 50% заповненості площі чи зали.

– Робота закладів громадського харчування дозволена лише за таких умов. 100% вакцинації у всіх працівників і відвідувачів. А також дотримання норм – не більше ніж 4 людини за столом і відстань 1,5 м, заповненість не більше 50%.

Залишити відповідь