У Львові кількість туристів з Саудівської Аравії зменшилася більш ніж удвічі

0
1479

У Львові порівняно з літнім періодом кількість туристів із Саудівської Аравії зменшилася у 2-2,5 рази. У липні-серпні вони були на першому місці, натомість, за аналітикою міського Центру розвитку туризму, за останній тиждень вони вже займають третю позицію.

Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник центру Віталій Кулик, пише Кулемет.

«Треба розуміти, що літній період для них був сезонний. І це не настільки пов’язано із забороною на в’їзд у європейські країни, яка й надалі залишилася. Крім того, що в них в’їзд був не у всі країни заборонений. Наприклад, Австрія для них була відкрита. Напрямок до Львова для них був цікавий. Також хороша пропозиція від їхнього лоукостера – компанії Flynas. Сезонність відіграла свою роль», – каже він.

Нинішня температура повітря в Україні для них трохи низька, більш комфортною є +20°. Крім того, з вересня розпочався активний робочий період і більшість людей повернулися з відпусток. Це – нормальний природний процес, додає Віталій Кулик.

На сьогодні за кількістю відвідувань у Львові лідирують туристи з Туреччини та Польщі, їх майже порівну. Громадяни Саудівської Аравії займають третє місце.

«Влітку туристи з Саудівської Аравії в нас завжди були першими. Така тенденція зберігалася до середини вересня. Після них йшли поляки, турки і білоруси. За нашим аналізом, останнього тижня Туреччина і Польща домінують, також трохи німців приїздили, а решта ринків залишаються стандартні. Попри те, Саудівська Аравія тримається в топ-4», – говорить Віталій Кулик.

Нагадаємо, що 3 липня у Львові приземлився перший регулярний рейс із Саудівської Аравії. Лоукостер із Саудівської Аравії Flynas літає з Ер-Ріяду до Львова щовівторка і щосуботи. Також 7 липня авіаперевізник запустив ще один рейс Джедда – Ель-Касим – Львів. Його виконує двічі на тиждень – у середу та в неділю. Авіакомпанія SkyUp з серпня також виконує рейс за маршрутом Даммам – Львів.

Leave a Reply