У Львові готель винайшов спосіб паркування для клієнтів (ВІДЕО)

0
1221

Вчора увечері велопатрульні виявили на вулиці Листопадового Чину на парковці, яку облаштував для своїх потреб готель, автомобіль BMW під лобовим склом якого лежала наліпка, схожа на наліпку, яка свідчить про “Водія з інвалідністю” (пункт ПДР 2.1 д).

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу патрульної поліції Львівської області.

Однак, вона не відповідала вимогам ПДР, що дало поліцейським підстави вважати, що водій, насправді, не мав права паркуватися на цьому місці.

Велопатрульні звернулися в готель аби встановити водія. Працівник готелю всіляко намагався врегулювати ситуацію і запропонував переставити автомобіль.

Виявилося, що це працівники готелю надали клієнту цю наліпку аби він міг залишити свій автомобіль на місці для осіб з інвалідністю.

Столичний гість сказав, що не бачив знаку, жодних документів, що підтверджують право користуватися цим місцем у нього нема, а наліпку дав готель.

На 36-річного керманича винесли постанову за ч.6 ст. 122 (Зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю) КУпАП.

Штраф — 1700 гривень.

Залишити відповідь