У Львові формується 125 окрема бригада Сил територіальної оборони

0
305

Великі черги до військових комісаріатів та центрів рекрутингу територіальної оборони демонструють високий моральний дух наших людей, бажання знищувати ворога всіма можливими способами.

Повідомила 103 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ на своїй сторінці у Telegram, пише Кулемет.

Комплектування 103-ї окремої бригади Сил ТрО ЗСУ завершується, відбуваються тренування та бойове злагодження, а тим часом у Львові формується 125 окрема бригада Сил ТрО ЗСУ, завдання якої пов’язані з містом Львів.

Для того, щоб записатися, потрібно прийти в центр рекрутингу на вулицю Пасічну, 68 з 08:00 до 19:00 години та мати з собою внутрішній паспорт чи id-картку, ідентифікаційний код, військово-обліковий документ, 2 фотографії 3х4. У випадку втрати військово-облікового документа через бойові дії – відбувається групова постановка на військовий облік.

Крім того, є ще можливість долучитися до територіальної оборони в Золочеві, Яворові та Дрогобичі. Для цього досить з’явитися до військового комісаріату з написаним вище переліком.

“У важкі часи, українці мають об’єднатися перед обличчям загрози та перемогти. І ми переможемо, це поза жодними сумнівами”, – зазначили на сторінці бригади.

Leave a Reply