У Львові дві жінки, представившись працівниками водоканалу, обікрали пенсіонерів

0
604

За публічного обвинувачення прокурорів Франківської окружної прокуратури міста Львова суд визнав двох осіб ромської національності винними у крадіжці (ч.3 ст.185 КК України).

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу прокуратури Львівської області.

Вироком суду раніше не судиму 44-річну жінку засуджено до позбавлення волі із встановленням двох років іспитового строку, а її раніше судиму 49-річну спільницю – до реальної міри покарання у вигляді трьох років та одного місяця позбавлення волі.

Прокурорами доведено, що у червні цього року фігурантки, представившись представниками Львіводоканалу, під приводом фіксації показників лічильників, проникли у квартиру, де проживає подружжя пенсіонерів. І у той час, поки одна відволікала їхню увагу, інша непомітно викрала грошові кошти та ювелірні вироби потерпілих на загальну суму понад 20 тис грн.

Будьте уважні! У випадку, коли до Вашого дому намагаються зайти представившись працівником певної служби – вимагайте відповідне посвідчення. У разі, якщо такі особи відмовляються його пред’явити чи своєю поведінкою викликають у Вас певні підозри, зверніться до правоохоронних органів за тел. 102!

Залишити відповідь