У Львові до кінця тижня встановлять 10 камер фіксації порушень ПДР (ВІДЕО)

0
683

До кінця цього тижня у Львові з’явиться 10 камер-систем фіксації порушень правил дорожнього руху. Учора, 18 травня, у місті вже встановили перші такі камери.

Як повідомляє Tvoemisto.tv, усього буде десять систем фіксації порушень ПДР. Вони до кінця тижня з’являться на вул. Шевченка, вул. Володимира Великого, вул. Княгині Ольги, вул. Стрийській, вул. Хуторівці і на перехресті Сихівська – Кавалерідзе.

«Львів – перше місто, в якому встановлюють камери за державний кошт. Їх купувало Міністерство інфраструктури України на замовлення міста. Одна система станом на вересень коштувала близько мільйона гривень. У нас були перемовини з Міністерством і вдалося домовитися про те, що будуть встановлені такі камери у Львові», – повідомив заступник керівника управління житлового господарства та інфраструктури ЛМР, а також в.о. начальника управління безпеки міста Андрій Білий.

Із наступного тижня вони запрацюють у тестовому режимі, а в червні вже в активній фазі. Камери перебуватимуть на балансі Міністерства внутрішніх справ.

«Перед тим, як будемо їх вмикати, буде повідомлення. Нема бажання робити це таємно, усі адреси теж повідомимо», – зазначив Андрій Білий.

Завдання систем буде зафіксувати порушення, потім їх передають до уповноважених органів, тобто, за словами Андрія Білого, патрульної поліції області або департаменту патрульної поліції. Уже працівники на базі даних оформлюватимуть відповідні постанови.

«Сьогодні процедура така, що постанову має підписати уповноважена людина. Поки що нема такого закону, щоби можна було це робити в автоматичному режимі, можуть бути помилки», – додав Андрій Білий.

Залишити відповідь