У Львові для дітей-сиріт з Луганщини відкрили відремонтовані кімнати

1
93

11 квітня у львівському Будинку дитини №1 (КНП ЛОР «Львівський обласний спеціалізований будинок дитини «Любисток») відбулось відкриття відремонтованих кімнат для дітей-сиріт з Луганщини і дітей, які проживають в будинку.

Про це пише Кулемет з посиланням на Центр новин.

Ремонт і облаштування двох кімнат у Будинку дитини №1 став можливим завдяки організації і проведенню ІА “Центр новин” благодійного аукціону з лотами від футбольних зірок України, меценатам та посильному внеску ВБФ «Фонду Сергія Тігіпка».

На святкову подію до дітей-сиріт завітали представник ВБФ «Фонду Сергія Тігіпка» Роман Польовий, шеф-редактор “ІА”Центр новин” і журналіст Ольга Витак і Галина Витак, зіркові гості, легенди українського футболу: Артем Федецький, Максим Фещук, головний тренер і тренер воротарів ФК “Карпати” Андрій Тлумак та Богдан Стронціцький, гравець збірної журналістів України Олександр Ващук.

Церемонії відкриття кімнат передувало таїнство хрещення дітей-сиріт з Луганщини. Владика Володимир Груца охрестив 16 діточок, які після повномаштабного вторгнення на постійне проживання переїхали до Львова.

А курсанти Національної академії сухопутних військ стали вперше хрещеними батьками.

У той же час, легенди українського футболу мали можливість показати дітям справжній майстер-клас, адже в імпровізованих командах були присутні усі позиції на полі від воротарів, захисника та форварда.

А команда збірної журналістів подарувала дітям нові футбольні ворота, розмальовані в синьожовтих кольорах.

У результаті веселого протистояння перемогли діти, які відтепер проживатимуть в оновлених комфортних кімнатах, а також користуватимуться оновленим кабінетом ЛФК і масажу.

Під час церемонії відкриття і освящення кімнат директор Будинку дитини Галина Качановська висловила подяку усім гостям, які об’єднали свої зусилля для того, щоб зробити дітей-сиріт щасливими.

Роман Польовий, ВБФ «Фонд Сергія Тігіпка»: “Ми раді були долучитися до ремонту кімнат у Будинку дитини. Сьогодні ми бачимо результат нашої спільної роботи, а головне – щасливі очі наших дітей”.

Ольга Витак, шеф-редактор ІА “Центр новин”, президент Збірної журналістів України: “Хочу висловити подяку журналістам, легендам українського футболу, меценатам, директору Будинку дитини за те, що ми зробили максимум. Протягом двох місяців тривав футбольний аукціон, а ще через три місяці ми вже побачили відремонтовані кімнати. Інформаційна підтримка, футбольна синергія та робота бізнесу допомогли подарувати дітям-сиротам комфортні умови проживання та краще майбутнє. Разом ми можемо зробити більше. Дякую Вам за добрі серця”.

Від щирого серця ІА “Центр новин” висловлює подяку:

Команді ФК “Карпати”, Збірній журналістів України”, футболістам Андрію Ярмоленку, Михайлу Мудрику, Мар’яну Шведу, Андрію Тлумаку, Артему Федецькому, Максиму Фещуку, Богдану Стронціцькому, адміністратору збірної України Олександру Кісткіну та іншим за надані лоти та усім хто долучився до футбольного аукціону.

Українській асоціації футболу за підтримку благодійних матчів.

Інформаційним партнерам: “4 студія”, “Трибуна”, “Footboom”, “Леополіс”, Костянтин Андріюк, “Радіо Свобода”, каналам “Прямий”, НТА, “Еспресо ТВ” за надану інфопідтримку.

ВБФ «Фонду Сергія Тігіпка» за посильний внесок та допомогу в ремонті кімнат.

Владиці Володимиру Груці за охрещення дітей-сиріт.

Компанії “Галицька здоба” за смаколики для діточок, а футболістам за іграшки і сувеніри для маленьких чемпіонів. До наступних зустрічей на футбольних полях України!

Нагадаємо, ІА “Центр новин” організувало благодійний аукціон з 14 лотів гравців Збірної України та Легенд українського футболу. Завдяки аукціону та спонсорським внескам вдалось відремонтувати і облаштувати дві кімнати в Будинку дитини №1 м.Львова.

Раніше, на підтримку дітей-сиріт відбувся третій щорічний благодійний матч за “Кубок Львова” серед команд Ветеранів ФК “Карпати” та Збірної журналістів України. Основна мета благодійного матчу стала допомога дітям-сиротам із Сходу України займатися спортом. Діти-сироти отримали в подарунок професійну футбольну форму, спортивне спорядження та солодкі подарунки.

1 коментар

Leave a Reply