У Львові діятиме Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі

0
796

У Львівській міській раді тривають консультації з громадськістю щодо проекту рішення виконавчого комітету «Про затвердження Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам».

Про це інформує інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Ініціатор консультацій: юридичний департамент Львівської міської ради. Як повідомив заступник директора юридичного департаменту ЛМР Мирослав Гавриляк, Положення про порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам в місті Львові визначає порядок визначення та відшкодування збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам, які заподіяні вилученням (викупом) та тимчасовим зайняттям земельних ділянок, встановленням обмежень щодо їх використання.

«Розгляд документів з метою визначення збитків власникам землі та землекористувачам проводитиме комісія, склад якої затверджується рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради. Акт Комісії з визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам підлягає затвердженню рішенням виконавчого комітету, проект рішення якого готується управлінням земельних ресурсів. У випадку невиконання фізичною або юридичною особою зобов’язань щодо відшкодування збитків, управління земельних ресурсів передає матеріали до юридичного департаменту для підготовки позову про примусове відшкодування збитків в судовому порядку», – зазначив Мирослав Гавриляк.

Зауваження та пропозиції можна подавати через Центри надання адміністративних послуг м. Львова, або як електронне звернення до 31 травня 2018 року.


Leave a Reply