У Львові дітей запрошують у чарівний світ «Мавки в Країні Світла»

0
158

Після захоплюючих вистав «Казкова історія на Миколая» та «Незвані гості в Країні Світла» творці цих успішних постановок приготували для дітей нову пригоду – «Мавка у Країні Світла, або Незвані гості-2». Прем’єра музичної вистави відбудеться у перший вікенд весни – 2 та 3 березня – в Палаці залізничників «РОКС» (м. Львів, вул. Федьковича, 54/56).

Про це ІВ Кулемет повідомила Галина Гузьо.

Видовищне танцювально-музичне дійство перенесе глядачів у світ, де добро бореться зі злом. У Країну Світла, де у повітрі витають краса й магія. Там діти зустрінуть улюблену героїню Мавку, яка веде боротьбу проти темних сил, оживляючи світло і надію.

У музично-танцювальній виставі задіяно понад два десятки артистів відомого ТанцТеатру «Життя».

«Мавка у Країні Світла, або Незвані гості-2» – вистава, яку цікаво переглядати усією родиною. Щоб опісля перегляду поділитися враженнями від побаченого.

– Під час яскравого дійства на сцені маленькі та юні глядачі, як і їхні батьки, зможуть відпочити й відволіктися від непростих буднів, – каже продюсерка вистави «Мавка у Країні Світла, або Незвані гості-2», народна артистка України Ірина Мазур. – Сучасні діти розуміють дуже багато, адже вони щодня зустрічаються зі страшними реаліями війни, в яких Україна живе уже два роки. Говорити з дітьми про війну треба в різний спосіб – і засобами сценічного мистецтва, зокрема. У нашій виставі Мавка бореться із темними силами, і в її боротьбі оживають світло й надія. Так ми показуємо дітям, що попереду – перемога добра над злом, вселяємо в них віру у краще.

Квитки на музичну виставу «Мавка у Країні Світла, або Незвані гості-2» 2 та 3 березня в «РОКСі» доступні онлайн:

Вистава 2 березня (14:00) – тут.

Вистава 3 березня (14:00) – тут.

Залишити відповідь