У Львові депутати вимагають притягнути винних до відповідальності через смертельну ДТП на Луганській (ВІДЕО)

0
928

Сьогодні, 8 липня, на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати звернулись до Головного управління Національної поліції у Львівській області та Львівської обласної прокуратури Просять притягнути винних до відповідальності за немарковані острівці безпеки на вул. Луганській, де трапилася смертельна ДТП.

Про це інформує Кулемет з посиланням на ЄС.

Звернення фракції “Європейська Солідарність” у Львівській міській раді озвучила депутатка Оксана Маруняк.

На початку червня цього року комунальні служби міста Львова облаштовували острівець безпеки на вул. Луганській.

Згідно із нормами острівець безпеки має бути обладнаний знаками 4.7 “об’їзд перешкоди” і вертикальною розміткою 2.3 ПДР, напрямок ліній якої позначає бік, із якого необхідно об’їжджати перешкоду.

Окрім цього, існують правила й для розмітки на дорозі, яка має попереджати водіїв про острівець.

“Однак штучну перешкоду поставили, а розмітку чи знаки – ні. На Гарячу лінію міста 1580 двічі зверталися мешканці міста з проханням, щоб там встановили відповідне огородження чи маркування. І все без результату”, – розповіла Оксана Маруняк.

23 червня 2021 року на вулиці Луганській у Львові внаслідок ДТП загинув львів’янин Юліан Слободян. За свідченням очевидців, чоловік за кермом мотоцикла не зміг помітити встановлений там острівець безпеки та внаслідок зіткнення з ним вилетів на зустрічну смугу під колеса вантажівки. На момент аварії острівець безпеки не мав відповідних дорожніх знаків та розмітки.

Через цей трагічний випадок депутати-ЄСівці звернулись до правоохоронців.

“Здійснити перевірку усіх обставин бездіяльності, зокрема неналежного виконання своїх обов’язків відповідальними працівниками Львівської міської ради та комунальних служб, а також іншими відповідними посадовими особами щодо встановлення та ознакування острівців безпеки на вул. Луганській;

У випадку виявлення порушень чинного законодавства, зокрема неналежного виконання своїх обов’язків притягнути усіх винних до відповідальності”, – йдеться у зверненні.


Leave a Reply