У Львові депутати вимагають добудувати міст на Науковій

0
201
Міст на Княгині Ольги - Науковій, фото Ігор Зінкевич

Сесія Львівської міської ради підтримала ухвалу «Про розгляд електронної петиції «Добудувати міст через вул. Наукову із продовженням трамвайної колії до вул. Трускавецької».

Про це інформує прес-служба Львівської міськради, пише Кулемет.

Відтак, департамент містобудування має розробити дорожню карту реалізації електронної петиції на розгляд та затвердження постійній комісії інфраструктури, інженерного та житлового господарства.

Як повідомив у Фейсбуці депутат Андріан Гутник, разом з колегами-депутатами підтримали електронну петицію щодо продовження трамвайної колії до вулиці Трускавецької в Франківському районі Львова.

“Як депутат цього округу, протягом багатьох років звертався до міського голови Львова, щодо завершення добудови даного моста.

У зв’язку з загостренням проблеми транспортного сполучення у Львові загалом, та зокрема мешканців Франківського району (вулиці Наукова, Пулюя, Трускавецька) з іншими частинами міста, вважаю актуальним як ніколи добудувати міст через вулицю Наукову, з подальшим продовженням трамвайної колії до вулиці Трускавецької. На мою думку, це можливий шлях розв’язання транспортної проблеми в районі”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, готовність мосту на сьогоднішній день складає близько 80%, що зменшує витрати на проект порівняно з будь-якою альтернативою.

Проходження трамвайної колії по мосту також унеможливлює суттєве уповільнення автомобільного руху по вулиці Науковій та підвищує безпеку руху для пішоходів та велосипедистів. Крім того, враховуючи активну забудову мікрорайону багатоповерховим житлом, можна очікувати кратне збільшення навантаження на транспортну інфраструктуру району та міста в цілому в найближчому майбутньому.

“Вирішити всі бюрократичні, документальні нюанси, щоб після перемоги ЗСУ, відразу ж приступити до реалізації проекту!”, – наголосив Гутник.

Водночас видання дружини мера Львова Андрія Садового Захід.нет сьогодні знову цитує депутата Андрія Шевціва, який каже, що знести міст дешевше.

“Під час засідання виконкому низка депутатів заявили, що добудова моста дозволить розвантажити транспортну розвʼязку вул. Наукова – Княгині Ольги. Депутат Андрій Шевців повідомив, що у «Львівавтодорі» розробили кілька варіантів, які передбачають, як добудову моста, так і його знесення через аварійність та винесення трамвайної колії в рівень із вулицею.

За його словами, транспортне моделювання показало, що варіант зі знесенням моста значно дешевший”, – пише видання.

Залишити відповідь