У Львові депутати трьох партій співпрацюватимуть у раді ОТГ

0
1200
У Львові депутати трьох партій співпрацюватимуть у раді ОТГ

12 листопада представники “Європейської Солідарності”, “Варти” та “Свободи” підписали Меморандум про співпрацю депутатів в раді Львівської ОТГ.

Про це пише Кулемет.

У Меморандумі зазначається, що місцеві вибори відкрили перед Україною шанс продовжити розбудову держави, в умовах завершення реформи децентралізації, спираючись на найкращий європейський досвід розвитку територіальних громад та продовжуючи послідовний вектор руху держави, спрямований на членство в Європейському Союзі та НАТО.

“Ми, представники політичних сил, які отримали своє представництво в раді Львівської ОТГ, націлені на реалізацію шансу, що постав перед Україною. Ми усвідомлюємо складність викликів, які сьогодні стоять перед державою, Львівщиною та Львовом…Ми відкриті до співпраці з усіма політичними силами та депутатами, які поділяють проголошені нами принципи і програму діяльності та готові взяти участь у формуванні стабільної більшості в раді Львівської ОТГ “.

Приорітетними завданнями у Меморандумі передбачені: вирішення питання транспортної катастрофи, проведення повного аудиту міської господарки, прийняття програми реструктуризації накопичених боргів, розвитку виробничого потенціалу, затвердження нового Генерального плану, припинення забудови міста, реалізації комплексних заходів з оновлення житлової інфраструктури, розв’язання проблем нестачі місць у школах та садочках, розширення програми будівництва житла для ветеранів АТО/ООС, родин загиблих Героїв, розширення регіональних медичних програм, розвитку міжнародної співпраці та української культури.

Нагадаємо, що подібне об’єднання проукраїнських політичних сил у Раді Львівської ОТГ відбулось вперше.

ФОТО ІВ ЧЕТВЕРТА СТУДІЯ

Залишити відповідь