У Львові депутати домоглись запровадження безкоштовного проїзду для школярів

0
1205

Тепер львівські школярі їздитимуть у громадському транспорті безкоштовно. Таке рішення було прийняте на сесії міської ради. За нього проголосувало 33 депутати. Так право безкоштовного проїзду надаватиметься учням при пред’явленні оригіналу учнівського посвідчення щоденно з 7.00 до 20.00 крім вихідних і святкових днів та канікул.

“Міський очільник Андрій Садовий тривалий час блокував це рішення. Натомість під тиском громадськості і депутатів все ж виніс розгляд цього питання на сесію міськради. Раніше депутатському корпусу вдалося встановити домовленість з чотирма перевізниками про безкоштовний проїзд. Схожі “пільги” є в Івано-Франківську, що значно полегшує навантаження на гаманці місцевих батьків”, – розповів голова фракції партії УКРОП Ігор Телішевський.

Нагадаємо, на спільному зібранні автотранспортних підприємств, а саме ПАТ «Львівське АТП 14630», ТзОВ «Успіх БМ», ТзОВ «Міра і К» та ТзОВ «Фіакр – Львів» було прийнято рішення про підтримку ініціативи депутатського корпусу Львівської міської ради стосовно надання права безкоштовного проїзду в громадському транспорті учням середньо освітніх шкіл.

На початку сесії відповідну Ухвалу блокував міський голова Андрій Садовий і виступав проти внесення цього питання до порядку сесії міськради.

Leave a Reply