У Львові через «жарт» тік-токерів поліція оголосила операцію перехоплення (ВІДЕО)

0
223
У Львові через «жарт» тік-токерів поліція оголосила операцію перехоплення

У Львові тік-токери інсценували викрадення дівчини. Одразу десятеро очевидців зателефонували в поліцію. Та розпочала спецоперацію і через годину знайшли автівку із «викрадачами».

Про це пише Кулемет з посиланням на НТА.

Тоді й з’ясувалося, що викрадення зрежисоване задля гарячого відео у тік-тоці: і хлопці-«викрадачі», і «потерпіла» дівчина – блогери.

«На них були складені адміністративні матеріали за статтею хуліганство. Санкція статті передбачає штраф або виправні чи громадські роботи», – розповіла речниця ГУ Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська.

Андрій – один із “викрадачів” на відео, а в житті блогер, який розвиває свій тік-ток. Каже, “підіймати на вуха” поліцію Львова не планували. Просто хотіли зняти соціальний експеримент про людську небайдужість. Але оскільки ніхто не став боронити дівчину, вирішили, що він провалився. І лише, коли автівку знайшли правоохоронці, зрозуміли, до чого призвели їхні жарти.

«З нами провели невеличку бесіду в машині патрульних. Пояснили, що ми зробили фігню.  Адже поки оцей весь івент ставався, комусь реально була потрібна допомога, а поліція витрачала свої зусилля  на нас», – говорить ініціатор «соціального» експерименту Андрій Гаврилів.

Окрім зусиль та часу, затрачених на порятунок несправжньої жертви, пішли ще й бюджетні гроші, каже юрист Юрій Танасійчук.

«Якщо була оголошена операція перехоплення, задіяно багато підрозділів правоохоронних структур, то ці витрати мали би бути прообліковані, зафіксовані і належним чином компенсовані особами, які стали винуватцями подій», – пояснює він.

Додає, що хлопці ще відбулись легким переляком, адже могли втрапити і під статтю Кримінального кодексу.

У Дрогобичі очевидицю пранку забрала “швидка”

Подібний пранк ледь не скінчився трагедією у Дрогобичі. Минулої зими таке ж несправжнє викрадення вже інших авторів поклало випадкову очевидицю на лікарняне ліжко, туди жінку везли «швидкою».

Психологиня Ольга Шабловська впевнена, що подібні експерименти викликають у людей байдужість до того, що коїться навколо них.

«Якщо ми розуміємо, що це пранк, підстава, тобто не по-справжньому, люди стають холодними до таких ситуацій. Вони розуміють, що їх просто розводять, їх знімають. Це просто прикол –  і вже не будуть реагувати на реальні інциденти, де потрібна допомога людям», – пояснила Ольга Шабловська особливостіі людської психології.

До слова, відео з «викраденням» уже набрало 3 млн переглядів. А от яке покарання нестимуть блогери, на цьому тижні визначить суд.

Leave a Reply