У Львові через запах газу евакуювали близько півтисячі учнів

0
941

У Львові сьогодні евакуювали дітей з приміщення школи де було відчутно запах газу.

Як повідомили у прес-службі Львівської міської ради, сьогодні, 17 вересня,  евакуювали дітей зі школи № 77 з поглибленим вивченням економіки та управлінської діяльності, яка розташована на вулиці Івана Виговського, 7-А, пише 4 студія.

Як зазначається у повідомленні, за висновком газової служби, яка виїхала на місце події, на території гаражів, що межують зі школою, невідомі особи, ймовірно, злили конденсат із газового балона. На місці працювали рятувальники для ліквідації наслідків.

«Сьогодні, о 09.00, різкий запах газу поширився на території школи та у приміщенні фойє. 437 дітей, які були присутні у школі, було евакуйовано на територію церкви. За викликом відповідального ЦС у школі на території працювали аварійна служба газу, ДСНС та поліція. Працівниками аварійної служби газу виявлено місце розливу скрапленого газу з балона на території гаражів, що знаходяться поруч. ДСНС локалізували та знешкодили джерело запаху. На даний час запах розсіюється, приміщення школи провітрюють та дезінфікують. Життю дітей та персоналу школи нічого не загрожує”, — інформує міська рада з посиланням на керівництво школи.

Leave a Reply