У Львові через висловлювання Лукашенка закликають до бойкоту білоруських товарів

2
1547
У Львові через висловлювання Лукашенка закликають до бойкоту білоруських товарів

Депутати фракції УКРОП у Львівській міській раді закликали мера ти чиновників відмовитись від співпраці з Білорусією, з її підприємствами, включно з закупівлею будь-якої техніки білоруського виробника та, загалом, припинити будь-які економічні зв’язки. Крім цього, вони закликають громадян бойкотувати білоруські товари. Про це пише Кулемет.

Причиною цього, депутати називають висловлювання президента Білорусі Олександра Лукашенка, які той зробив 24 грудня, під час інтерв’ю радіостанції «ЕхоМоскви».

«Лукашенко заявив, що Україна дала привід для конфлікту з Росією. Він наголосив, що Україна не мала «душити російськомовних», тож сама накликала на себе війну. Також, зі слів Олександра Лукашенка «українці не вмирали, за цю, нібито, українську землю», тож Крим «де-факто» вже був російським. Загалом президент Олександр Лукашенко неодноразово виступав з антиукраїнськими заявами з моменту початку збройного конфлікту України з Росією», – наголосив депутат УКРОПу Іван Гринда.

Депутати зауважили, що Львівська міська рада протягом останніх років придбала десятки одиниць техніки з Білорусі. Це зокрема 100 великих автобусів МАЗ, трактори та піскорозкидувачі. Один автобус МАЗ коштує 122 тисячі євро, які були взяті в кредит.

«Україна вже 5 років веде війну з країною-агресором, щодня відстоюючи українську землю, культуру та мову. Подібні заяви та дії президента та уряду Білорусі мають призводити до негайного припинення будь-якої співпраці з даною державою. Водночас Львівська міська рада продовжує торгівлю з країною-союзником агресора, закуповує автобуси білоруського виробництва МАЗ, трактори, снігоприбиральну та іншу техніку для шляхово-ремонтних підприємств міста», – йдеться у зверненні.

2 КОМЕНТАРІ

Залишити відповідь