У Львові через ожеледицю трапилося кілька ДТП

0
203
У Львові через ожеледицю трапилося кілька ДТП

Сьогодні у Львові трапилося кілька ДТП, супутньою причиною, яких могла стати ожеледиця.

Про це пише Кулемет з посиланням на патрульну поліцію Львівщини.

Нагадуємо, як уникнути аварійних ситуацій під час приморозків

Початок руху в умовах приморозків має бути плавним. Намагайтесь встановити сидіння так, щоб вам було зручно, і не забувайте пристебнутись ременем безпеки.

Рухаючись по слизькій дорозі, намагайтесь їхати з однаковою швидкістю. Заздалегідь знижуйте швидкість перед поворотами і перехрестями, а також світлофорами і нерегульованими пішохідними переходами. В жодному разі не виїжджайте на дорогу на літній гумі! На автомобілі повинні бути встановлені зимові шини при температурі повітря + 5-7 градусів за Цельсієм. До того ж, на всі чотири колеса повинні бути встановлені однакові шини. Це забезпечить однакове зчеплення всіх коліс з дорожнім покриттям.

Найважливіша вимога — дотримання дистанції. Восени та взимку дистанція між автомобілями повинна бути більшою, ніж в іншу пору року. На дорозі, покритій льодом, намагайтесь їхати в смузі з найбільш інтенсивним рухом. Там, де їде більшість машин, крижане покриття на дорозі тане швидше і рух там безпечніший.

Якщо вам потрібно зупинитись на дорозі, постарайтесь знайти місце, вільне від ожеледиці. Бажано не зупинятись на підйомах і спусках. Зрушувати з місця в таких місцях при поганому зчепленні дуже складно і небезпечно. Перед підйомом вибирайте відповідну передачу і швидкість заздалегідь, щоб не робити цього під час самого підйому. На слизькій дорозі, покритій льодом, можна втратити контроль над автомобілем.

Будьте обережні на дорозі!

Залишити відповідь