У Львові через негоду впало 119 дерев

0
234

Сьогодні, 11 грудня, через погіршення погоди стався справжній деревопад, 24 бригади працюють над ліквідацією наслідків

Про це повідомляє ЛМР, пише Кулемет.

Як повідомила Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, станом на 15:30 год у Львові через налипання мокрого снігу і обледеніння гілок у місті впало 119 дерев. Над розкриженням і вивезенням дерев працюють 24 бригади. Також працюють 2 бригади ЛКП “Львівсвітла” над ліквідацією поривів на електромережі, і 1075 двірників посипають і чистять тротуари.

“Станом на зараз через складні погодні умови у Львові впало 119 дерев. Впало 45 дерев на Сихові, 28 дерев у Франківському районі, 17 дерев у Личаківському, 13 дерев у Галицькому, 10 у Шевченківському і 7 у Залізничному районі. Із тих 119 дерев вже прибрано 84, а 35 в роботі. Працюють 24 бригади – це 102 людини і 20 одиниць техніки. Через падіння, в основному гілок дерев, пошкоджено 10 машин. Також маємо 32 пориви на мережах ЛКП “Львівсвітло”. Ці пориви пов’язані з падінням дерев. Над ліквідацією пошкоджень зараз працюють 2 бригади. Вже ліквідували 5 пошкоджень, а 27 в роботі. Роботи з ліквідації поривів на електромережі можуть проводити лише після того як розкрижать і заберуть повалені дерева. Ремонтні бригади ЛКП “Львівсвітло” будуть працювати доти, доки не ліквідують всі пошкодження», – розповіла Ірина Маруняк.

Щодо роботи електротранспорту, то за словами Ірини Маруняк, працівники ЛКП “Львівелектротранс” зараз чистять контактну мережу трамваї №6 і №8.

“Трамваї і тролейбуси поки на лінії не виходять. Зараз дощ припинився, то маємо надію, що контактну мережу вдасться почистити від обледеніння”, – додала посадовеця.

Також станом на зараз на вулицях міста працює 56 одиниць техніки – це піскорозкидувачі і трактори, і 17 мотоблоків. А 1075 двірників посипають і чистять тротуари.

Залишити відповідь