У Львові через ДТП трамваї повернулись у депо аж після півночі

Небезпечні вулиці — горе в місті

0
894

Вчора близько 20:50 на перехресті вулиці Замарстинівської та Дмитра Детька трапилась велика ДТП за участи трьох автомобілів.

Про це пише Кулемет з посиланням на Все про електротранспорт Львова.

За словами очевидців, джип, що рухався з вулиці Дмитра Детька, не пропустив автомобіль Ауді, який підіймався вулицею Замарстинівською. В результаті зіткнення джип розвернуло за зустрічну смугу руху, де він протаранив ще один автомобіль.

Через ДТП одразу припинився рух трамвайних маршрутів 6 та 9, в обидва напрямки по Замарстинівській. Частину вагонів скерували в об’їзд.

Найбільші проблеми почались після 21:30, коли вагони з різних маршрутів почали з’їжджати в депо. Вже незабаром “хвіст” із трамваїв розтягнувся до площі Осмомисла та до вулиці Гонти. Відтак, заблокованими опинились вагони сьомого маршруту, а також шістки, які за зміненим маршрутом могли ще потрапити на вокзал.

Станом на 23:00 трамвайний “хвіст” сягав вулиці Підвальної з одного боку та перехрестя з проспектом Свободи — з иншого.

Близько 23:45 автівки евакуювали з місця ДТП, проте комунальники та працівники Львівелектротрансу залишались на місці події. Після аварії рейки були всипані склом. Головна небезпека полягала в тому, що на колії втекла велика кількість бензину та мастил, що на спуску могло спричинити юз та призвести до нових аварій, уже за участи трамваїв.

Загалом, в результаті ДТП, припинився рух 6, 7 та 9 маршрутів. Вагони змогли потрапити в депо аж після опівночи.

До слова, ця не перша ДТП на цій ділянці вулиці. Навесні 2021 автомобіль, обганяючи трамвай зустрічною смугою, потрапив під инший вагон.

Leave a Reply