У Львові буде запроваджено окремий режим допуску до адміністративних будівель міської ради

0
633

Міська комісія з надзвичайних ситуацій розглянула питання доступу до адміністративних будівель.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Прийнято рішення, що з 8 листопада, з понеділка, буде запроваджено окремий режим допуску до адміністративних будівель міської ради.

Зокрема, протягом 8-14 листопада керівники підрозділів мають довести нові правила до працівників та забезпечити систему контролю, а з 15 листопада допуск для до адмінбудівель буде лише за умови наявності сертифікату про вакцинацію або негативного тесту, або довідки про перенесення захворювання на ковід.

«Одне з рішень сьогоднішньої комісії стосувалося режиму роботи органів виконавчої вали і режиму роботи і режиму допуску до адміністративних будівель і приміщень Львівської міської ради. Прийнято рішення, що з 8 листопада, з понеділка, буде запроваджено окремий режим допуску до адміністративних будівель міської ради – Ратуші, районних адміністрацій, всюди, де знаходяться управління Львівської міської ради. Цей режим полягатиме в тому, що з 8 до 15 числа кожен керівник має визначити особу, відповідальну за контроль входу людей, які заходять в ці адміністративні будівлі на предмет наявності у них відповідних документів – зокрема сертифікатів вакцинації, негативних тестів чи довідок про перенесене захворювання на ковід. Обмеження вступають в дію з 8-го листопада, тиждень часу буде режим підготовки, і повноцінний режим вступає в дію з 15 листопада», – прокоментував рішення перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Leave a Reply