У Львові блогери прибирали місто (ФОТО)

0
1387
На стадіоні «Торпелр» відбулась традиційна толока

На стадіоні «Торпелр» відбулась традиційна толока

Львівські блогери – за чистоту міста. Не лише віртуально, а й реально. Днями вони вийшли з онлайну в офлайн – і приєдналися до соціально важливої справи – прибирання Львова, а саме щорічної толоки на стадіоні «Торпедо». Ця толока уже традиційна – п’ятий рік поспіль її організовує громадський діяч, засновник онлайн-ком’юніті «Слово молоді» Віталій Свіщов. До слова, коли таке прибирання відбулося вперше, зі стадіону було вивезено кілька десятків (!) вантажівок сміття.

Про це ІВ Кулемет повідомила журналіст Галина Гузьо.

Блогери Роксолана Кравчук, Таня Шишкова, Лола, Назар Белен та інші – це львів’яни, які у соцмережах для багатьох є прикладом, особливо для молоді. Долучившись до толоки на «Торпедо», ці лідери думок продемонстрували своїм фолловерам (підписникам), як важливо піклуватися про місто, бути відповідальним і небайдужим.

Блогери взяли до рук граблі, вила, лопати – і за лічені години прибрали стадіон. Опісля яскраво висвітлили це на своїх сторінках, загальне охоплення аудиторії яких близько 100 тисяч користувачів мережі.

«Ранок і толока на стадіоні «Торпедо»! Людей було вдосталь, аби швидко і красиво прибрати територію. Чесно, вперше брала участь, і тепер, при нагоді, братиму ще! Дякую, що організовуєте такі дійства, та дбаєте за добробут міста, і знаю, що це вже не вперше», – написала Роксолана Кравчук / @roksa_kravchuk.

«Приємно , коли молодь вміє проводити час з користю. Дякую за організацію і усіх, хто був поруч, кожен раз радію нашій зустрічі. Я гарно провела час», – читаємо у Тані Шишкової / @shyshkova.t.v.

«Ми не піаримось на толоці, і не здобуваємо славу! – написав на своїй сторінці у Фейсбуку організатор толоки на стадіоні «Торпедо» Віталій Свіщов. – А закликаємо підписатися на сторінку, щоб ви завжди були в курсі класних подій і могли долучитися. Разом ми можемо робити ще більше добрих справ для природи, екології та нашого чудового міста!».

Залишити відповідь