У Львові “благодійний фонд”, що зібрав кошти на лікування Юлії Кавій, покинув жінку напризволяще у Індії

0
2548

Кілька місяців уся країна збирала кошти на трансплантацію легень і серця 38-річній багатодітній матері з Львівщини, пише Форпост.

Гроші зібрали, і Юлю тиждень тому відправили в Індію. Про це розповіла Тетяна Турчина у Фейсбук.

“Тепер же в Індії вона має всі шанси померти з голоду, бо її там залишили напризволяще.

Страшні новини про те, що вона не має що їсти, а кошти на рахунок клініки так ніхто і не перерахував, Юлія повідомила в скайп чоловікові. Наразі її рятує і підгодовує ще одна українка, яка знаходиться з нею в одній палаті.

26166283 10155654027302529 1585747868789183987 nСпроби дізнатися чому Юлію “кинули” у благодійному фонді “Сестри Даліли”, який нею опікувався, наштовхнулися на хамство. Мовляв – знала куди їде, то могла б гроші з собою взяти (якби ж вони в неї були…). Варто зазначити, що Юлія не отримала ні копійки від благодійників, бо всі реквізити на пожертви були Фонду. До речі, на своїй сторінці у Фейсбуці “Сестри Даліли” радо звітують що назбирали для Юлі аж 58430 грн. Дивно, що з цієї суми не можна виділити навіть на шматок хліба.

Якщо коротко, то у Фонді відхрещуються, що їхнє завдання було довезти Юлію до Індії. Далі – питання за МОЗ. Але з’ясувати в МОЗ коли поступлять кошти теж не вдалося.

Коли ж ми запитали чи розуміють вони що відправили Юлю на голодну смерть у відповідь почули – “Часом і здорові помирають”…
Все що вдалося дізнатися, кошти МОЗ затвердило, але коли вони потряплять на рахунки клініки ніхто не каже. Як і те, що робити Юлії і як не померти з голоду.

Звертаюся до вас колеги-журналісти, адже лише ваша допомога може зараз врятувати чудову маму п’яти діток. Звертаюся до Міністерства охорони здоров’я України та Уляни Супрун. Прошу оперативно відреагувати на ситуацію Генеральну прокуратуру України та Юрія Луценка. Прошу перевірити діяльність БФ “Сестри Даліли” і використання коштів, зібраних на лікування Юлії Кавій. Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини прошу допомогти врятувати життя Юлії Кавій”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь