У Львові біля міської ради «повісили» Тараса Козака (ФОТО, ВІДЕО)

0
854

Національний Корпус під стінами Львівської міської ради провів акцію «Ні колаборантам у Львові». У рамках перфомансу активісти повісили на шибениці опудало проросійського нардепа Тараса Козака та запалили піротехніку.

Про це інформує прес-служба Національного корпусу у Львівській області, пише Кулемет.

Націоналісти прийшли під стіни Ратуші під час засідання міської ради, щоб закликати депутатів вжити заходів для боротьби проти спонсорів тероризму. Під час сесії міської ради голова Львівського осередку Нацкорпусу Степан Віняр виступив зі зверненням до депутатів, в якому зазначив вимоги націоналістів:

1) розірвання усіх цивільно-правових договорів з комерційними структурами, в яких кінцевими вигодоотримувачами є Тарас Козак та Віктор Медведчук

2) звернення до компетентних органів щодо заборони антиукраїнських “партій” та ухвалення законопроекту проти колаборантів.

3) звернення до президента і РНБО стосовно посилення санкцій проти Медведчука і Козака

В результаті заходу Нацкорпусу міський голова Львова дав розпорядження на наступну сесію міської ради підготувати та подати проекти рішень по заявлених вимогах, а також зібрати та представити інформацію по наявних підприємствах Тараса Козака та Віктора Медведчука у Львові.

Нагадаємо, що це вже четвертий захід в рамках кампанії Нацкорпусу проти колаборантів на Галичині.

“Ми проконтролюємо ухвалення депутатами міськради потрібних рішень на наступному засіданні. Колаборантів за грати!”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь