У Львові бабця потрощила електросамокати (ВІДЕО)

0
684

У Львові розлючена бабця потрощила електросамокати.

Про це повідомляє Варта1, пише Кулемет.

“У центрі міста літня жінка хотіла проїхатися на одному із електросамокатів, а коли в неї після кількох спроб нічого не вийшло, почала перекидати інші самокати”, – йдеться у повідомленні.

Депутат Львівської облради Тарас Подвірний пропонує у Львові користуватись самокатами лише особам, які мають посвідчення водія.

Як пише Четверта студія, про це Подвірний заявив під час одного із телевізійних шоу, повідомляється на Фейсбук-сторінці “Львівщина за майбутнє”.

“Не потрібно чекати змін у законодавстві – міська влада має всі інструменти, щоб у співпраці з власниками прокатів електросамокатів навести лад та порядок”, – на цьому наголосив голова фракції “За майбутнє” у Львівській обласній раді Тарас Подвірний, коментуючи тему збільшення кількості електросамокатів на вулицях та небезпеку, яку вони становлять для пішоходів”, – йдеться у дописі.

Подвірний “також висловився за видачу електросамокатів лише особам, які мають посвідчення водія, адже електросамокат – це в першу чергу механічний транспортний засіб”.

Нагадаємо, у Львові знищили черговий самокат.

Через самокати у Львові хочуть будувати більше велодоріжок.

Водночас у Львові люди на самокаті мало не потрапили під автомобіль.


Leave a Reply