У Львові активісти вимагають у Садового публічних вибачень (ВІДЕО)

0
1119
У Львові активісти вимагають у Садового публічних вибачень. Фото Варіанти

Протестувальники принесли плакати та розставили навколо входу до будівлі бочки, по яких б’ють палицями

У Львові сьогодні, 26 грудня активісти та представники громадських організацій Львова влаштували акцію протесту під будівлею Шевченківської районної адміністрації, де розпочалася сесія Львівської міської ради. Про це пишуть Варіанти.

Протестувальники принесли плакати та розставили навколо входу до будівлі бочки, по яких б’ють палицями.

У Львові активісти вимагають у Садового публічних вибачень. Фото Варіанти

Як заявила керівничка всеукраїнського “Об’єднання добровольців” Олена Живко, вони вимагають у міського голови Львова Андрія Садового публічного вибачення за “наклеп на атовців у львівському виданні Zaxid.net”, яке належить дружині Садового”.

Також активісти виступили проти запрошення на джазовий фестиваль “Леополіс Джаз Фест”, який відбудеться 25-29 червня 2020 року у Львові, російського бізнесмена, засновника “Альфа Банку” Михайла Фрідмана.

Крім цього, підприємці, орендарі МАФів, протестують проти підняття оренди на приміщення для ведення бізнесу, пише Четверта студія.

“Міськрада лобіює інтереси великих компаній, а малий бізнес у них волочиться під ногами”, – заявив модератор активістів Олег Дудко.

У Львові активісти вимагають у Садового публічних вибачень. Фото Варіанти

Андрія Садового також звинувачують у продажі землі в Рясне-Руській під будівництво індустріального парку.

Нагадаємо, 12 грудня у Львові активісти вибили двері в сесійну залу. Представники добровольчих організацій увірвалися в Шевченківську райдержадміністрацію, щоб поговорити з Андрієм Садовим й вимагали видання Садового видалити статтю, де їх назвали галицькими тітушками.

Залишити відповідь