У Львові 90% шкільних укриттів готові до навчального року, – ЛМР

0
177
У Львові 90% шкільних укриттів готові до навчального року, - ЛМР

90% укриттів у школах Львівської міської територіальної громади готові до початку нового навчального року, у решти 10% – ще тривають роботи.

Про це сьогодні під час брифінгу заявив Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львівської міської ради, пише Кулемет.

«Головна умова повернення дітей у школи – це їх безпека. З травня ми обстежували всі приміщення шкіл, які можуть виконувати роль укриттів. 111 навчальних закладів мають свої укриття, ще 16 – користуватимуться укриттями в інших приміщеннях, які знаходяться неподалік.

В кожній школі проводились індивідуальні підготовчі роботи, залежно від їх специфіки. Більшість укриттів вже готові, в деяких – завершують роботи», – сказав Андрій Закалюк, головний освітянин Львова.

«Напередодні навчального року проведена колосальна спільна робота і державною службою із надзвичайних ситуацій, і Львівською міською радою, і освітянами. Підготовка навчальних закладів до офлайн-роботи розпочалась ще з весни. Є певні рекомендації щодо укриттів: підвальні чи цокольні приміщення, де повинні бути окремо вхід і вихід, місця для сидіння, вентиляція, санвузол, медичні засоби та первинні засоби пожежогасіння. З усіх шкіл, які підпорядковані Львівській міській раді, 90% забезпечені всім тим, що прописано у рекомендаціях. Близько у 10% об’єктів ще проводяться роботи», – наголосив Ігор Брегін, начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області.

Також керівник управління освіти Львова наголосив, що кожна школа самостійно обирала форму навчання, залежно від специфіки кожного окремого навчального закладу. Додатково адміністрація школи проводила опитування серед батьків щодо форми навчання дітей.

«Ми передбачили багато різних варіантів щодо форми навчання. Кожна школа індивідуально вирішувала, в якому форматі у них буде розпочинатись навчальний рік. Ключовим показником є питання безпеки: кількість дітей, які можуть навчатись офлайн, визначалась від кількості місць в укриттях. Все решта – на розсуд самих шкіл. Десь діти будуть вчитись онлайн, десь будуть окремі дистанційні дні, десь молодші учні навчатимуться лише у школах, а старші – дистанційно. Ми просимо всіх батьків це все індивідуально з’ясувати у своєму навчальному закладі», – додав Андрій Закалюк.

 

Leave a Reply