У Львові 31 грудня прощатимуться із розробником концепції Збройних сил України Віталієм Лазоркіним

0
558
У Львові 31 грудня прощатимуться із розробником концепції Збройних сил України Віталієм Лазоркіним

Прощання з Віталієм Лазоркіним, який розробив Концепцію створення національних Збройних Сил України, відбудеться 31 грудня.

Про це повідомляється на “Facebook”-сторінці Віталія Лазоркіна, пише Кулемет з посиланням на Варту-1.

«Прощання з Віталієм Іллічем Лазоркіним відбудеться 31 грудня, o 11:00 год, у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра та Павла (Львів, вул. Театральна, 11). Поховання на Янівському кладовищі приблизно о 12 годині», — зазначається у повідомленні.

«Передчасно відійшов у вічність справжній патріот України, полковник запасу ЗСУ Віталій Лазоркін. Добродій Віталій дуже багато робив для становлення Збройних Сил України. Добре знаю це особисто, оскільки мені довелося разом з ним працювати над створенням законодавчої бази ЗСУ на зорі Незалежності України.

Ми втратили чудову людину, патріота і державника, який робив все можливе і від нього залежне для України і заради неї», — зазначив у коментарі Степан Хмара.

“26 грудня 2021 року, y Львові, на 76 році життя, зупинилося серце нашого коханого чоловіка, батька і дідуся, вірного патріота України, Віталія Лазоркіна”, — зазначається у повідомленні рідних Віталія Лазоркіна у “Facebook”.

Довідково. Лазоркін Віталій — полковник, депутат Львівської обласної ради першого демократичного скликання (1990–1995 рр.).

У 1990р. виступив за мирний розвиток політичних подій в Україні. 1990–1991 рр. — співзасновник Спілки офіцерів. Організатор створення і співзасновник Збройних Сил України: 01 грудня 1990 року оприлюднив Концепцію створення національних Збройних Сил України, яка реалізована на базі військових формувань дислокованих на території України. У вересні 1991 року особисто підготував проекти законів «Про оборону України» та «Про Збройні Сили України», які були прийняті Верховною Радою України 06 грудня 1991 року.

У 1991–1992 рр. представник України в міждержавній робочій комісії з питань оборони та безпеки при Верховній Раді СРСР, член комісії Верховної Ради України у справах соціального захисту військовослужбовців, член організаційної групи з створення Міністерства оборони України, радник міністра оборони України.

1996 р. — вийшов у відставку і очолив управління міжнародного співробітництва в Національному агентстві з питань інформатизації при Президентові України.

1999–2003 рр. — створення і керівництво Державною пошуково-рятувальною службою на водних об’єктах.

У 2004 році розробив проект державної програми розвитку виробництва біодизеля у період до 2010 року та склав програму «Розвиток біоенергетики України як засіб вирішення соціальних проблем військовослужбовців запасу та у відставці у період 2004–2015 років».

Залишити відповідь