У Львові 200 людей постраждали від махінацій із купівлею квартир

0
1041
Андрій Садовий. Фото ілюстративне. Джерело: lenta.ua

Сьогодні, 18 червня, у Львівській міській раді на доручення міського голови відбулась зустріч із людьми, що вклали кошти у житло на вул. Володимира Великого, 2А, яке обіцяла звести компанія «Львівська мрія». Як повідомила керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва, раніше компанія «Львівська мрія» продала там близько 90 квартир, які мешканці не можуть отримати, адже зараз їх, з невідомих підстав, виставила на повторний продаж компанія «Рубікон».

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

«Станом на сьогодні більше 200 людей постраждали, інвестувавши близько 200 млн грн. Зараз вони не можуть придбати квартири. А їхні ж квартири виставили ще раз повторно на продаж.

Ми хочемо попередити мешканців, що на вул. Володимира Великого, 2А йде шахрайство та подвійний продаж квартир, а відтак вони можуть стати жертвами чергових шахраїв. Ми застерігаємо людей, щодо купівлі там нерухомості через компанію «Рубікон», поки не врегулюється ситуація. Тому що компанія «Львівська мрія» продала там вже 90 квартир, і люди не можуть їх отримати.

Зараз мешканці мають написати заяву в поліцію щодо шахрайства, звернутись в обласну ДАБІ, тому що там є будівництво класу СС3, що є за межами повноважень міської інспекції ДАБК, для здійснення перевірки. А також вони скерують звернення у прокуратуру з цього приводу. Ми будемо на контакті із мешканцями протягом цього процесу», – розповіла керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва.

Вона додала, що судові процеси тривають й ще по одному об’єкту цього забудовника, що на вул. Княгині Ольги.

«Також тривають судові процеси по ще одному об’єкту на вул. Княгині Ольги. Зі слів самих мешканців, там теж 120 людей хочуть отримати свої квартири. Зараз туди заходять нові інвестори та забудовники. Якщо вони будуть коригувати містобудівні умови та обмеження, то ми обіцяємо, що проведемо зустріч з ними, аби вони врахували права тих людей, які теж купили там близько 9 тис. м2 нерухомості та інвестували близько 100 млн грн.

«Львівська мрія» була на цих двох адресах, але вона збирала кошти через компанію «Управління активами». Тобто починалось це із «Львівської мрії», а зараз у процес включились інші шахраї», – додала Наталія Алєксєєва.

Залишити відповідь