У Львівську районну раду пройшли п’ять партій

0
1204
У Львівську районну раду пройшли п’ять партій

Сьогодні, 7 грудня, у м. Пустомити відбувається перше засідання новообраної Львівської районної ради. Привітати депутатський корпус із початком роботи завітали заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов.

Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради, пише Кулемет.

«Від різних партій до Львівської районної ради обрано багато нових для політики, достойних, чесних та щирих людей, яких знаю особисто. Попри те, що повноваження районних рад в Україні досі не до кінця є зрозумілими та визначеними, маю велику надію, що ці люди привнесуть у публічний простір та політичну реальність нашого району конструктив і нову якість роботи місцевого самоврядування. Користуючись нагодою, вітаю з Днем місцевого самоврядування всіх, хто є представниками українців у місцевих радах різного рівня. Бажаю кожному депутату та очільникам рад бути гідними тієї довіри, яку засвідчили для нас своїми голосами на виборах жителі громад. Сьогодні, під час децентралізації, на нас лежить величезна відповідальність за сильні, успішні та самодостатні громади, за добробут і розвиток Львівщини та України. Наснаги, Божої помочі та міцного всім нам здоров‘я!», – прокоментував Юрій Холод.

Варто зауважити, що Львівська районна рада складається з 64 депутатів із п‘яти партій: «Європейська Солідарність», «Голос», «Слуга Народу», «Самопоміч», «Свобода».

Додамо, що під час першого засідання Львівська районна рада планує ухвалити регламент, обрати голову та заступника.

Крім того, важливим завданням нинішнього засідання є необхідність уповноважити новообраного голову районної ради зареєструвати райраду як юридичну особу.

🇺🇦З Днем місцевого самоврядування вітаю вас із засідання першої сесії Львівської районної ради.

Депутати Львівської…

Опубліковано Юрієм Холодом Понеділок, 7 грудня 2020 р.

Leave a Reply