У Львівському університеті пройде четвертий сезон зимової школи “Data Engineering and Security”

0
224
У Львівському університеті пройде четвертий сезон зимової школи “Data Engineering and Security”

21 століття – це епоха великих змін: економічні кризи, пандемії і найгірше, що могло бути – війни! Та водночас це період інноваційних технологій, що постійно розвиваються, і саме тому ми хочемо ділитися новинками цієї галузі із молодим поколінням.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу університету.

Львівський університет організовує традиційну зимову школу “DES 2023” з поглибленим вивченням тем із галузі сучасних інформаційних технологій для старшокласників та студентів. Адже наша непохитна місія – дбати про молоде покоління.

“DES 2023” – масштабна двотижнева ІТ-подія, що дасть змогу учасникам познайомитися з цікавими сферами, технологіями та вдосконалити свої знання у таких популярних сьогодні напрямках, як: Python, Mobile/Web Development, Data Analysis, Data Science, Big Data, Мachine learning basics, Cloud services and technologies, IoT, IIoT, AIoT, CyberSecurity та інші.

Вже з 23 січня до 5 лютого розпочнеться інтенсивне навчання, що включатиме лекційні та практичні заняття, а також проєктні завдання та роботу в командах. Саме таке поєднання дає можливість запропонувати учасникам велику кількість нового та цікавого матеріалу разом із практичними спробами, а також розвиток Soft-skills, на які сьогодні звертають увагу чи не усі компанії-роботодавці.

Хочете стати учасником Школи, тоді реєструйтеся за покликанням: http://des.lnu.edu.ua/registration.html

Для студентів та школярів участь у  DES 2023  – це крута можливість дізнатись про новинки у напрямку ІТ, а для компаній –  чудова нагода поділитись своїми думками та досвідом з молодим та водночас надзвичайно прогресивним поколінням, адже учасниками проєкту є вмотивовані та цілеспрямовані молоді люди.

Нашу школу уже підтримало чимало компаній ІТ-сфери. Серед них офіційними партнерами є Infopulse, N-IX, GlobalLogic, Eleks, Epam, Squad, NeuroForge, Huawei. Також під час школи у партнерстві співпрацюватимемо з компаніями Softserve та Interlogic, а учасниками програми стануть Sigma Software, ABTO Software, Nortal, Intelias та Profisea.

Хочете долучитися до Школи як партнер чи спікер – пишіть нам на пошту:  marketing@lnu.edu.ua

Зимова школа “Data Engineering and Security” –   майданчик для найкрутіших ІТ спікерів країни та місце, де студенти підсилять знання, розкриють потенціал та повірять у свої ідеї.

Залишити відповідь