У львівському ресторані “Старгород” охорона жорстоко напала на відвідувача

0
1323

У скандальному ресторані-пивоварні “Старгород” у Львові охорона здійснила жорстокий напад на одного із відвідувачів п. Володимира після того, як він поставив “незручне” запитання персоналу щодо музики у ресторані. Про це Форпосту розповів сам потерпілий.

За свідченнями п. Володимира у неділю, 2 грудня, близько 19:20 він разом із гостями із Німеччини прибув до ресторану-пивоварні “Старгород”, що на вул. Римлянина 1, куди був запрошений гостем на святкування Дня народження.

“Близько 23:30, коли я проходив повз сцену, яка знаходиться посередині на першому поверсі ресторану, я почув, що у залі лунає пісня російсьою мовою. Після цього я підійшов до офіціантки, яка знаходилась біля барної стійки та запитав, чи я добре чую що це пісня російською мовою. На що вона мені відповіда згодою.

У цей момент до мене зі спини підійшли працівники охорони закладу і без попередження заломили мені руки за спину, викрутили їх та у насильницький спосіб обличчям вниз вивели мене з приміщення.

Не звільняючи руки, вони притиснули мене до фасаду будинку завдавали ударів по руках тулубу та ногах”, – розповідає відвідувач п. Володимир.

Згодом із ресторану вийшли його товариші – три жінки та один чоловік.

“Якби товариші не вийшли вчасно, я би був серйозно побитий, бо саме це охоронці й намагались зробити”, – каже гість ресторану.

Із заломаними руками під тиском “викидайлів” чоловіка без верхнього одягу тримали на морозі близько пів години допоки на місце не прибула поліція.

Потерпілий разом із іменинницею поїхали у Личаківський райвідділ поліції та написали заяву про вчинення злочину написав заяву

Днями, у цій справі призначили слідчого, проте копії відеозапису із камер спостереження п. Володимиру не надали.

Чоловік каже, що обурений та шокований побиттям та приниженням, яке довелось пережити, і захищатиме свою гідність у суді.

Нагадаємо, раніше у Львові десять охоронців ресторану «Старгород» 2 грудня напали на двох військовослужбовців.

Leave a Reply