У Львівському районі необхідно активізувати роботу щодо проведення вакцинації населення

0
744
У Львівському районі необхідно активізувати роботу щодо проведення вакцинації населення

У Львівському районі необхідно активізувати роботу щодо проведення вакцинації населення.

Таку вказівку дала депутатка “ЄС” у Львівській районній раді, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту, з прав дитини та учасників бойових дій ЛРР та лікарка Людмила Гера за результатами zoom-наради комісії з питань охорони здоров’я та материнства обласної ради з головами територіальних громад та керівниками медичних закладів, яка відбулася сьогодні, 8 квітня, де вона була учасницею, пише Кулемет.

“У Львівському районі і у Львові зокрема найбільша кількість хворих в області на коронавірусну інфекцію. Тому я дала вказівку зібрати абсолютну всю інформацію щодо стану вакцинації по громадах Львівського району і в подальшому активізувати роботу щодо проведення вакцинації населення від коронавірусної інфекції”, – зазначила Людмила Гера.

На нараді розповіли також, що ситуація з поширенням коронавірусної хвороби на Львівщині складна, але контрольована. Окрім того, на нараді керівникам громад наголосили на тому, що потрібно оперативно доставляти зразки ПЛР для проведення досліджень. Лабораторні центри можуть проводити в день близько 5 000 ПЛР-тестувань.

Залишити відповідь