У львівському ОХМАТДИТі відкриють кімнату відпочинку для медиків (ФОТО, ВІДЕО)

0
375
У львівському ОХМАТДИТі відкриють кімнату відпочинку для медиків

У львівському ОХМАТДИТі хочуть відкрити кімнату відпочинку для медиків “ковідного” відділення. Для цього оголосили збір грошей. Приміщення для релакс-кімнати уже є, залишилось його відремонтувати і облаштувати.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Суспільне.

Лікарка “ковідної” зони Руслана Проць розповідає, такої кімнати відпочинку медперсонал дуже потребує.

“Робота є дуже складна, ми вже до неї звикли, адаптувалися, але перебування 12 годин в досить таких напружених умовах, в некомфортних костюмах без можливості перепочити, то теж накладає відбиток на роботу. З’являється емоційне вигорання, бо фізично ти бачиш результати своєї роботи, що ти працюєш, а емоційно немає такої розрядки”, — каже лікарка-педіатр Руслана Проць.

Це місце, де персонал зможе переодягтися, випити горнятко чаю чи кави та відновити сили.

“Ми собі так подумали, чому б нам би не зробити такі умови, де би було комфортно посидіти, просто відпочити, послухати якусь легку музику, зняти напруження нервове, психологічне і, можливо, додати до відпочинку заспокійливу аромотерапію”, — каже директорка лікарні Олександра Бурда.

Зараз “ковідне” відділення не надто завантажене, там перебуває семеро пацієнтів. Найбільше навантаження медики мали у березні — тоді за місяць відділення прийняло понад 70 дітей з позитивними ПЛР-тестами.

“Робота завжди є виснажливою, тому що ви вдягаєтеся в маску, всілякі щитки, в комбінезони – воно все не дихає і це дуже душно, дуже важко дихати. Були навіть випадки коли непритомніли працівники”, — додає Олександра Бурда.

У час пандемії для відпочинку лікарі використовували сімейну кімнату, яка є у лікарні вже четвертий рік. Вона призначена для батьків та рідних пацієнтів, які лежать в реанімації. Там можна не лише відпочити, перекусити, але й переночувати.

“Наше керівництво ухвалило таке рішення, що ми можемо допомогти медикам перебувати в комфортних умовах під час їхнього чергування, які тоді були вахтовим методом протягом довгого часу — тиждень-два тижні. Вони мали можливість скористатися нашою кімнатою”, — каже адміністраторка сімейної кімнати ОХМАТДИТу Надія Гудз.

У львівському ОХМАТДИТі відкриють кімнату відпочинку для медиків
У львівському ОХМАТДИТі відкриють кімнату відпочинку для медиків
У львівському ОХМАТДИТі відкриють кімнату відпочинку для медиків
У львівському ОХМАТДИТі відкриють кімнату відпочинку для медиків

Аби облаштувати кімнату відпочинку для лікарів і медсестер, необхідно зібрати щонайменше 60 тисяч гривень. Це планують зробити до осені.

Leave a Reply