У Львівському обласному кардіоцентрі запрацював ангіограф

0
937

12 грудня завершили ремонтні роботи щодо заміни рентгенівської труби ангіосистеми у Львівському обласному кардіоцентрі. Це забезпечило безперебійну роботу реперфузійного центру. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Так, станом на 14 грудня вже провели 18  коронарографій, а також – 4 стентування вінцевих артерій хворим з гострим інфарктом міокарда. Варто зауважити, що всім таким пацієнтам стентування та коронарографія проводять за кошти державного та обласного бюджетів, а також за спонсорські кошти.

Нагадаємо, Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний кардіологічний  центр працює у режимі реперфузійного центру (24 години на добу/ 7 днів на тиждень) для надання невідкладної і планової медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинною патологією.

Для безперервності процесу необхідна постійна робота ангіографічного апарату. В клініках такого рівня має працювати як мінімум два ангіографи.

З вересня у роботі медичного обладнання виникли несправності, а саме, виснаження рентгенівської труби ангіографічної системи. Це могло привести до повної зупинки ангіографа та припинення надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим з гострим інфарктом міокарда. Вартість труби становить – 2 500 000,00 грн.

Завдяки тісній співпраці Львівської облдержадміністрації, депутатського корпусу Львівської облради та департаменту охорони здоров’я ситуація своєчасно вирішили. Виділили кошти у сумі 2 000 000, 00 грн, решту коштів виділено із бюджету установи.

Leave a Reply