У Львівському ліцеї Героїв Крут стартував турнір-меморіал пам’яті Устима Голоднюка

0
509
У Львівському ліцеї Героїв Крут стартував турнір-меморіал пам’яті Устима Голоднюка

Сьогодні, 18 лютого, у Львівському ліцеї імені Героїв Крут стартував Всеукраїнський турнір-меморіал з волейболу серед ліцеїстів військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою пам’яті Героя України Устима Голоднюка.

Про це інформує Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Участь у турнірі, який відбувається уже вдруге, беруть шість команд військових навчальних закладів Київщини, Волині, Закарпаття, Рівненщини та Тернопільщини.

На самій церемонії відкриття до присутніх звернулися мама Устима Голоднюка Ірина Кінах, класна керівничка у час його навчання в ліцеї Галина Онишко, а також випусник ліцею, учасник російсько-української війни старший лейтенант Юрій Капустяк (нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та відзнакою Народний Герой України).

Устим Голоднюк – громадський активіст Євромайдану, боєць 38 сотні самооборони майдану. Герой України. Випускник Львівського ліцею імені Героїв Крут. Загинув 20 лютого 2014 року внаслідок вогнепального поранення в голову. Похований у Збаражі.

Як відомо, голова Львівської обласної ради Ірина Гримак ініціювала створення на базі ліцею Центру військово-патріотичного виховання молоді.

“Зараз ми перебуваємо на етапі розбудови стратегії ліцею. У подальшому прагнемо, щоб ліцей став центром військово-патріотичного виховання для молодих людей не тільки Галичини, але і всієї України. Важливо, щоб до нас з’їжджалася молодь для навчання з усіх куточків держави і переймала наш патріотичний дух”,  – зазначила Ірина Гримак.

Leave a Reply