У львівському готелі дивним чином обкрадають людей

0
1959

У готелі “Наталія 18” невідомий обікрав номер, в якому проживав Захар Колісніченко, черкаський журналіст, інформує Форпост.

Зі слів журналіста, викрадено було MacBook Air 13 та гроші. Ситуація видається підозрілою, адже зловмисник не зламав замок чи двері –  він відкрив їх ключем.

“Злодій серед білого дня без злому (ймовірно використавши ключ, або ж його дублікат) проник у 22-гий номер готелю та виніс мій комп’ютер і кілька сотень гривень. По собі він навіть закрив двері на замок”, – пише Захар Колісніченко.

У свою чергу, реакція адміністрації готелю на такий прикрий випадок здивувала.

“При спілкуванні з працівниками поліції гості поводились надто спокійно, що насправді вразило працівників готелю. Цей спокійний настрій гостей супроводжувався аж до години виселення з готелю”, – пишуть у офіційному повідомленні готелю “Наталія 18”, ймовірно, натякаючи, що це самі жертви грабунку інсценували його. Більше того, звинувачують хлопця у тому, що він працює на конкурентів.

Зараз справою займається поліція, однак, зі слів жертви, віднайти макбук буде практично не можливо. Попри це, можливий зловмисник потрапив на камери готелю і його можна розпізнати. Камери відеоспостереження у “Наталія 18” знаходяться лише на 1 поверсі, тому зафіксувати сам злочин, який відбувся на 5-му поверсі, не вдалось.

Залишити відповідь