У Львівському геріатричному пансіонаті треба терміново наводити лад, – Юрій Холод

1
364

Заступник Львівської обласної ради Юрій Холод, разом із керівництвом управління майном спільної власності облради та головним юристом Ярославом Гасяком провели детальне обстеження території комунального закладу Львівської обласної ради Геріатричного пансіонату у Львові. Виявили цілу низку проблем, які вже давно потребують нагального вирішення.

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу облради.

«Величезна територія Геріатричного пансіонату, розміром у 14 гектарів, є вкрай занедбана та у багатьох місцях необгороджена. Тут — ціла низка будівель, які не інвентаризовані та не використовуються, немає документів на землю, хаос з орендарями, більшість із них не дотримуються умов договору», – пояснив Юрій Холод.

Відтак, зі слів заступника голови облради, найближчим часом потрібно зробити все, аби до 2024 році комунальний заклад області мав впорядковані всі юридичні документи та всі необхідні умови для проживання літніх людей. 

Для цього планують залучити кошти з обласного бюджету, українських та міжнародних донорів.

Також наразі йдеться про те, щоб якнайшвидше вирішити технічні нюанси та до кінця року ввести в експлуатацію ще один із корпусів пансіонату, який відремонтований  за кошти благодійників.

 

«Правильна господарка та якісні послуги, і, відповідно, формування професійної команди  – це ті основні речі, які ми як обласна влада вимагаємо  від керівників наших комунальних установ», – наголосив Юрій Холод.

 

Керівництво Львівського геріатричного пансіонату змінили нещодавно. В.о.  керівника стала Пасека Етері. Сьогодні вона зазначила, що заклад справді критично потребує змін, які б покращили життя людей та дали шанс на гідну старість.

«У нашому пансіонаті проживає майже 300 підопічних, з яких 45 – це внутрішньо переміщені особи. Ми плануємо організувати роботу з надання реабілітаційних послуг для наших мешканців, адже це люди старшого віку, 70 з них лежачі. Також  ми перевели наш заклад на аутсорсинг з харчування, що дозволило зекономити кошти та покращити якість меню», – розповіла Пасека Етері.

З проблемних питань, які озвучили під час відвідин геріатричного пансіонату, є також облаштування укриття, ремонт адміністративної будівлі та розв’язання питання з аварійним гуртожитком, який знаходиться на території пансіонату.

1 коментар

Залишити відповідь