У «Львівській залізниці» розповіли, чому горіла електричка у Суховолі

0
899
Львівська залізниця запустить в експлуатацію модернізований електропоїзд ЕР9Т

Принаймні на це вказують результати попереднього огляду вагона електропоїзда, в якому трапилося коротке замикання. Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської залізниці.

Зокрема механічне пошкодження ізолятора пантографа та характер обгорання силового кабелю свідчать, що ймовірною причиною короткого замикання могло стати потрапляння стороннього предмета, наприклад каменя в ізолятор пантографа.

Зауважимо, що 6 лютого цього року на станції Суховоля сталося коротке замикання електрообладнання в одному з вагонів електропоїзда №6113 сполученням Львів – Мостиська. Після незначної вимушеної затримки, пов’язаної з ліквідацією технічної несправності, що не спричинила загрози для безпеки руху та пасажирів, поїзд рушив за маршрутом. Після повернення з рейсу вагон було вилучено зі складу поїзда та скеровано на огляд і ремонт.

На жаль, випадки незаконного втручання сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту не є поодинокими. Окрім чималих матеріальних збитків, вони становлять серйозну загрозу для безпеки руху поїздів, а також не сприяють належній організації та забезпеченню приміських пасажирських перевезень. Зважаючи на це, залізничники звертаються до громадян із наполегливим проханням суворо дотримуватися правил безпеки і правопорядку в рухомому складі, поблизу та безпосередньо на об’єктах інфраструктури.

Leave a Reply