У Львівській ОВА передали 100 бойових дронів для ЗСУ

0
165
У Львівській ОВА передали 100 бойових дронів для ЗСУ

У межах проєкту «Вій» благодійний фонд Козицького до кінця літа планує передати 1000 бойових дронів. Інвестують у цей проєкт 1 мільйон доларів.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛОВА.

Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, 100 дронів від фонду Козицького уже використовують на бойових чергуваннях різні частини Збройних сил України.

Наступні 100 – передадуть на спеціальні підрозділи. Ця техніка є специфічною, тому необхідно пройти навчання та відчути, як вона працює в реальних умовах.

Дрони будуть очима наших бійців на передовій, бо вони можуть відстежувати переміщення особового складу ворога, а також ефективно вражати живу силу точними ударами. Частини, які вже отримали дрони, зможуть отримувати нові, якщо нададуть відеопідтвердження, що успішно використали попередні.

Додамо, в планах фонду передати для військовослужбовців ЗСУ ще 10 тисяч одиниць подібної техніки. Зокрема, дрони передають на підрозділи ЗСУ, Нацгвардії та тероборони та іншим військовим формуванням.

Зазначимо, що в межах проєкту «Вій» фінансують виготовлення дронів, а також навчання операторів та передають пристрої за запитом військових формувань, які виконують місію на найскладніших напрямках.

Залишити відповідь