У Львівській ОДА відбудеться Форум об’єднаних громад

0
1119
У Львівській облдержадміністрації відбудеться Форум об’єднаних громад
У Львівській облдержадміністрації відбудеться Форум об’єднаних громад

«Містобудівний кадастр – інноваційна система розвитку ОТГ» – під таким гаслом 20 грудня  в приміщенні Львівської облдержадміністрації відбудеться Форум об’єднаних громад, присвячений питанню впровадження містобудівного кадастру, який дає перспективу економічного ефекту для розвитку територій.

Про це пише прес-служба ЛОДА.

В Україні вже створено 850 спроможних територіальних громад, які об’єднали близько 4 тисяч місцевих рад та більше семи мільйонів населення. Фінансова децентралізація забезпечила зростання бюджетів об’єднаних громад у 3-7 разів. Крім того, Держава надає і фінансову підтримку для розвитку територій.

Захід має на меті згуртувати місцеве самоврядування громад. Ознайомитись з досвідом використання сучасних ГІС рішень для ОТГ та практичним інструментарієм цих рішень.

Департамент архітектури та розвитку містобудування облдержадміністрації на заході презентує геоінформаційну систему  для об’єднаних територіальних громад на базі програмного комплексу «SOFTPRO: Містобудівний кадастр». Нагадаємо, що Львівщина перша в Україні, здійснила інтерактивну синхронізацію баз даних містобудівного кадастру в службах всіх районів та міст області (на території всієї області створені робочі місця адміністраторів).

ГІС для ОТГ є комплексною системою автоматизації процесів збору, зберігання, обліку, актуалізації та використання даних про майнові та інші об’єкти території громади, що призначена для задоволення інформаційних потреб органів місцевого самоврядування, територіальних органів державної влади, а також підвищення оперативності й ефективності прийняття управлінських рішень щодо раціонального використання майнового комплексу та сталого соціально-економічного розвитку об‘єднаних територіальних громад.

Якщо Вас цікавить управління ресурсами громади (в тому числі земельними) – Вам необхідно володіти «Посібником», електронну версію якого можна безкоштовно отримати за посиланням.

Окрім того, Ви можете заповнити «Заявку» для безкоштовного отримання усіх матеріалів RDPA (в тому числі журналу «Стратегія розвитку») можна тут.

Дата та час проведення: 20 грудня, початок о 14:00 год.

Місце проведення: Львівська обласна державна адміністрація (вул. Винниченка, 18, каб. 412).

Залишити відповідь