У Львівській ОДА складають план консультацій з громадськістю на 2018 рік

0
1123

У Львівській ОДА провели публічне громадське обговорення у форматі «круглого столу» орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2018 рік. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Засідання за круглим столом відбулось з метою розгляду вже поданих пропозицій до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік. Під час зустрічі громадські організації та структурні підрозділи внесли ще низку питань, які будуть обговорюватись у 2018 році.

«Львівська обласна державна адміністрація та її структурні підрозділи активно співпрацюють з громадськістю. І публічне громадське обговорення орієнтовного плану консультацій є одним з механізмів, який сприяє створенню сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади на засадах публічності, прозорості та партнерства», – зазначила т.в.о директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Зазначимо, що до проекту Орієнтовного плану включили 62 пропозиції, які подали представники громадськості та структурні підрозділи Львівської облдержадміністрації.

Довідково

Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затверджено постановою Кабміну від 3 листопада 2010 року № 996.

Орієнтовний план проведення консультацій затверджується щороку з урахуванням основних завдань діяльності облдержадміністрації та пропозицій Громадської ради при облдержадміністрації. Громадські об’єднання можуть ініціювати включення до Орієнтовного плану питань, які мають важливе суспільне значення.

Консультації з громадськістю проводяться у формі публічного громадського обговорення, електронних консультацій з громадськістю та вивчення громадської думки.

Під час консультацій з громадськістю обговорюються:

– Проекти нормативно-правових актів, які мають важливе суспільне значення і стосуються конституційних прав, свобод і обовязків громадян;

– Питання, що стосуються інтересів територіальних громад, здійснення повноважень місцевого самоврядування, делегованих органам виконавчої влади відповідними радами;

– Питання, що стосуються життєвих інтересів громадян, у тому числі впливають на стан навколишнього середовища;

– Питання що стосуються витрачання бюджетних коштів.

Залишити відповідь