У Львівській ОДА шукають кадри

0
2933

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – спеціаліста відділу комунікацій з громадськістю управління внутрішньої та молодіжної політики.

Посадові обов’язки:

Готувати проекти розпоряджень голови обласної державної адміністрації у межах компетенції відділу.
Брати участь у заходах та звітно-виборчих конференціях громадських організацій та оновлювати бази про громадські організації.
Готувати матеріали з питань комунікацій з громадськістю до доповідей голови облдержадміністрації.
Забезпечувати розгляд звернень, заяв та скарг громадян, установ і організацій з питань, що належать до компетенції відділу.
Виконувати інші доручення керівництва, що стосуються діяльності відділу.

Кваліфікаційні вимоги: освіта вища, не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, досвід роботи не потребує, вільне володіння державною мовою, якісне виконання поставлених завдань, вміння надавати пропозиції, їх аргументувати та презентувати, командна робота та взаємодія, вміння ефективної координації з іншими, сприйняття змін, здатність приймати зміни та змінюватись, вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення (Windows, MicrosoftOffice) та офісну техніку.

Знання законодавства: Конституції України; Закону України «Про державну службу»; Закону України «Про запобігання корупції».

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ), знання Указу Президента України № 68 «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні» від 26.02.2016.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1. Копія паспорта громадянина України.

2. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою згідно з додатком 2 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби), до якої додається резюме у довільній формі.

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6. Заповнена особова картка встановленого зразка.

7. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби України.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби України.

Місце, час та дата початку проведення конкурсу: 79008, м.Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 403,

початок о 10:00 год. 13 грудня 2017 року.

Контактна особа, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Маційовська Оксана Зіновіївна, +38 (032) 2999239, uwp2@loda.gov.ua

Залишити відповідь