У Львівській ОДА шукають кадри

0
1427

Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

заступника начальника управління – начальника відділу нафтогазової промисловості управління паливно-енергетичного комплексу.

Кваліфікаційні вимоги:

– вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;

– вільне володіння державною мовою;

–  досвід роботи на посадах державної служби категорій “Б” чи “В” або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Для участі в конкурсі слід подати такі документи:

1. Копія паспорта громадянина України;

2. Письмова заява про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3. Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4. Копія(копії) документа(документів) про освіту;

5. Заповнена особова картка встановленого зразка;

6. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік;

7. Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Документи приймають за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 413а до 18:00 год.12 грудня  2017 року. Контактний тел: (032) 261-21-91.

Залишити відповідь