У Львівській ОДА розглянули заходи щодо детінізації економіки в області

0
985

За підсумками першого кварталу доходи місцевих бюджетів області сягнули 9 млрд 100 млн гривень. Відтак, зафіксовано приріс 10,9 % відносно минулого року.

Дотація із державного бюджету зменшилась на 17% у зв’язку із збільшенням податкоспроможності обласного бюджету Львівської області.

Про це  йшлося під час засідання Колегії Львівської обласної державної адміністрації в межах звіту про стан виконання місцевих бюджетів Львівської області за перший квартал 2018 року та заходи щодо детінізації економіки області.

«По доходах державного бюджету динаміка 11%, спостерігається позитивна динаміка при надходження рентної плати за природні ресурси, податок на нерухоме майно, плата за надання адмінпослуг, плата за оренду комунального майна і податок на прибуток. Однак податок на доходи фізичних осіб, єдиний податок та плата за землю мають зниження динаміки надходжень до аналогічного періоду минулого року», – повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

За цих умов, однак, є перевиконання планових показників бюджету за перший квартал. Окрім того, середня заробітна плата по області зростає.

«Середня заробітна плата по вакансіях у Львівській області становить 8 – 9 тисяч гривень. 70% суб’єктів підприємницької діяльності в області виплачують зарплату до 4 тисяч гривень. Таким чином цю середню заробітну плату в області формують 7,5% бюджетоутворюючих суб’єктів господарювання», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

Зазначимо, що 70% – це 23 тисячі суб’єктів підприємницької діяльності.

У межах засідання висловили пропозицію притягувати до відповідальності порушників та проводити  роз’яснювальну роботу із суб’єктами бізнесу.

Leave a Reply