У Львівській ОДА презентують виставку дитячих робіт до Дня святого Миколая

0
1194

13 грудня о 9.30 год у Львівській облдержадміністрації відкриють виставку дитячих шедеврів «Золотий мольберт», присвячену 25-ти річчю з дня заснування Дитячої школи народних мистецтв та Дню святого Миколая. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Це 25 творчих робіт учасників, які отримали високий рейтинг під час онлайн – голосування. Важливо, що ці твори помандрують та будуть представлені на пересувних виставках у музеях та галереях України.

«Золотий мольберт» на Львівщині впродовж року у творчому спілкуванні на пленерах, арткласах з гончарства й іконопису об’єднав понад 1800 талановитих дітей з усіх областей України.

Конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт» спрямований на реалізацію державних й місцевих освітніх та культурних програм і його проводять в межах Міжнародного форуму мистецької творчості «Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа». Мета заходу – розвиток творчого потенціалу особистості та розкриття здібностей на пленерах й арт класах, а також популяризації дитячих шедеврів на пересувних виставках в Україні та за кордоном.

Зазначимо, форум мистецької творчості «Золотий Мольберт» проводять на Львівщині з 2003 року.

Залишити відповідь