У Львівській ОДА напрацьовують Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік

0
907

Проведення консультацій з громадськістю є важливим етапом у процесі формування та підвищенні ролі громадянського суспільства в різних сферах діяльності органів державної влади. Це сприяє створенню сприятливих умов для ефективної взаємодії громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на засадах публічності, прозорості та партнерства.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Відповідно до вимог Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» обласна державна адміністрація щороку складає Орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю, з урахуванням пропозицій інститутів громадянського суспільства.

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації ініціював обговорення на офіційному сайті облдержадміністрації у рубриці «Консультації з громадськістю» проекту Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2018 рік у Львівській обласній державній адміністрації: http://loda.gov.ua/konsultacii_gromadskist.

Представники інститутів громадянського суспільства можуть подати пропозиції до 1 лютого 2018 року на електронну скриньку: depinfoloda@gmail.com.

Залишити відповідь