У Львівській облраді виявили спалах коронавірусу

0
1028

Серед хворих: голова обласної ради, керівник апарату ЛОР, низка працівників і депутати.

Про це повідомляє “Еспресо.Захід”, пише Кулемет.

Голова обласної ради, керівник апарату, шестеро працівників та вісім депутатів. У Львівській обласній раді все частіше почали фіксувати випадки захворюваності на коронавірусну інфекцію.

Нагадаємо, про хворобу у понеділок повідомив голова обласної ради Олександр Ганущин.

На своїй сторінці у Facebook повідомив, що в п’ятницю по обіді у нього погіршилося самопочуття, він здав ПЛР-тест і отримав позитивний результат. Нині чиновник вдома, на самоізоляції і виконує вказівки лікаря.

“Попередив усіх з ким контактував крайні кілька днів. Дуже розраховую, що вас вірус мине осторонь. Мій спосіб життя передбачає постійне спілкування з людьми, тому до такого перебігу подій був готовий. Зараз почуваю себе як при легкій простуді, яка добряче стомлює, наче 10 км підтюпцем чи з рюкзаком у горах”, – написав Олександр Ганущин.

Утім, хвороба добралася не лише до очільника обласної структури. Як повідомив журналістці “Еспресо.Захід” перший заступник голови обласної ради Богдан Гагалюк, хворі є серед апарату та депутатів.

“На жаль, ситуація в нас, як і в усій країні, не найкраща, – констатував Богдан Гагалюк. – Ще до хвороби пана Ганущина, “ковід” виявили у керівника апарату ЛОР Валерія Харлова. Окрім того, хворі шість працівників апарату та вісім депутатів. Переважно, в усіх хвороба проходить в легкій формі. До апаратів ШВЛ не був підключений ніхто, проте були люди, котрі лежали під кисневою маскою. Особисто я з головою контактував ще до 24 серпня, але перестрахувався і здав ІФА тест. Він виявився негативним”.

Богдан Гагалюк додав, що вже завтра, 4 вересня, весь склад обласної ради буде здавати ПЛР-тести, аби зрозуміти ситуацію в структурі.

Окрім обласних чиновників, COVID-19 констатували також у виконавчої директорки Асоціації Єврорегіон Карпати — України Галини Литвин. Сьогодні їй підтвердили діагноз за допомогою ПЛР-тесту. Жінка почувається добре і перебуває нас самоізоляції. Вдома перебувають також усі працівники Асоціації.

Нагадаємо, нещодавно “ковід” спалахнув у Львівській міській раді. Про масове захворювання повідомляли місцеві депутати. У мерії хворих рахувати не бралися.

Залишити відповідь