У Львівській облраді відкрилась благодійна виставка-ярмарок (ФОТО, ВІДЕО)

0
608
У Львівській облраді відкрилась благодійна виставка-ярмарок

За ініціативи Українського лікарського товариства у Львові сьогодні, 11 січня, при вході у Львівську обласну раду відбулося урочисте відкриття виставки картин художника Олега Ярмолюка та ялинкових прикрас Романи Полетко, присвячених тематиці боротьби з пандемією коронавірусу, від якої зараз потерпає людство.

Про це інформує кореспондент ІВ Кулемет.

Виручені кошти від продажу іграшок використають для придбання мультимедійної дошки у дитячий гральний простір Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

«Ми вітаємо чудову ініціативу лікарського товариства у цей різдвяний період зробити добро для дітей. Неочікувана пандемія показала нам відданість, силу духу та жертовність наших медиків, які стали на передову боротьби з коронавірусом. Такі акції є дуже важливі, тому що вони об’єднують лікарську спільноту та суспільство в бажанні допомогти та продемонструвати нашу з вами небайдужість до чужої біди. Обласна  рада активно долучиться до цієї благодійної акції та сприятиме її активній промоції, щоб якомога більше людей побачили цю виставку, зокрема онлайн та вдалося залучити більше коштів», – зазначила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Слід додати, що 100 ялинкових прикрас вручну розмалювала відома львівська художниця Романа Полетко. На них зображена планета у масці, як нагадування про пандемію, від якої потерпає людство. Також на виставці представлено 9 картин найстаріших медичних закладів Львова художника Олега Ярмолюка. Художник працював над творами протягом року.

«Українське лікарське товариство щорічно проводить благодійну лікарську Маланку, яка відбувається у Львові з 1914 року. Це дійство не є лише святкуванням, а має й благодійне спрямування. До прикладу, у 2020 році на традиційному святкуванні було зібрано кошти для школи Марії Покрови, де навчаються діти із порушенням слуху. Завдяки благодійній акції для них було придбано інтерактивну дошку», – розповів голова УЛТ Олег Дуда.

Як зауважив Олег Дуда, також було дуже багато планів щодо проведення цьогорічної Маланки, але зважаючи на пандемію коронавірусу, довелося відмовитись від святкування у звичному форматі.

Виставка триватиме до 22 січня. Кожен охочий зможе оглянути художні роботи та придбати ялинкові прикраси, тим самим допомогти у зборі коштів на потреби онкохворих дітей.

Фото картин та ялинкових прикрас можна також побачити на офіційному веб-сайті обласної ради та на Фейсбук-сторінці відомства.

Leave a Reply