У Львівській облраді відбулися зміни у складі постійних комісій

0
445

Львівська обласна рада на своєму засіданні сьогодні, 29 жовтня, внесла зміни до складу низки постійних депутатських комісій.

Зокрема, головою комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації обрано Тетяну Бей, комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики – Володимира Кирилича, комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту – Ігоря Ковальчука, комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації – Андрія Прокопіва.

Також депутати проголосували про перехід Романа Васьківа в комісію з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту та Миколи Седіла – в комісію з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики.

Усіх новопризначених голів комісій та новообраних першого та заступника голови облради також включили до складу президії Львівської обласної ради.


Leave a Reply