У Львівській облраді відбулись зміни у постійних комісіях

0
508

Сьогодні, 30 січня, під час сесії Львівської обласної ради депутати проголосували за ліквідацію двох постійних комісій – комісії з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном і комісії паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку, а також за утворення комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту.

«Ці дві комісії не функціонують уже понад півроку – з червня 2017-го. Вони мали голів, але не було складів комісій. Відтак жодних рішень не могли ухвалювати. Врешті навіть назви цих комісій говорять про абсолютно штучні утворення із нелогічним поєднанням профілей. Аби робота ради не блокувалися , а відповідні профільні питання не «зависали», ми розглядали їх у межах комісії, яку очолюю», – пояснив рішення ради голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики Андрій Ковч.
Відтак у рішенні зазначено:

1. Ліквідувати постійну комісію обласної ради з питань євроінтеграції, дерегуляції, зовнішньоекономічної діяльності, транскордонного співробітництва, агропромислового комплексу та зв’язків з українцями за кордоном.

–           Віднести повноваження у сфері євроінтеграції та транскордонного співробітництва до компетенції постійної комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, свободи слова та антикорупційної політики    (А. Ковч).

–           Віднести повноваження у сфері зв’язків з українцями за кордоном до компетенції постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації   (Ю. Візняк).

–           Віднести повноваження у сфері сільського господарства до компетенції постійної комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації (Ю. Гудима).

2. Ліквідувати постійну комісію з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту, перевезень та зв’язку.

–           Віднести повноваження у сфері паливно-енергетичного комплексу до компетенції постійної комісії з питань будівництва, ЖКГ, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики (Б. Гагалюк).

–           Віднести повноваження у сфері транспорту, перевезень та зв’язку до компетенції постійної комісії з питань дорожнього господарства, інфраструктури, регулювання земельних відносин, адміністративно-територіального устрою, планування території та архітектури (В. Саган).

3.         Утворити та обрати постійну комісію обласної ради з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту (Жукровський П.С. – голова комісії);

4.         Реорганізувати постійну комісію з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту шляхом вилучення та віднесення повноважень у сфері молодіжної політики, фізичної культури та спорту до компетенції постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури та спорту.


Leave a Reply